Дата: 16.12.2021 16:44

Фото без описуГоловне питання – впровадження Державних стандартів надання соціальних послуг та охоплення соціальним обслуговуванням усіх громадян, які цього  потребують.Фото без опису

Значну частину часу детально розглядали питання щодо документування кожної соціальної послуги. На конкретних прикладах з досвіду роботи учасники заходу мали можливість відпрацювати не лише алгоритм власних дій як фахівця із соціальної роботи, Фото без описуа й способи взаємодії із соціальними партнерами (відділом соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей, поліцією, закладами освіти та охорони здоров’я, міграційної служби).

На завершення фахівці отримали роздруковані методичні поради та інформаційні матеріали.

Зазначимо, що такі навчання в Центрі проводяться систематично, що позитивно впливає на якість надання соціальних послуг.