Розпочато набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом в батальйон територіальної оборони міста Генічеськ

Дата: 17.12.2021 10:35

Фото без описуДо уваги ветеранів, військовослужбовців запасу та дійсних військовиків, хто має бажання проходити службу за контрактом у межах свого району!

Розпочато набір на вакантні посади для проходження військової служби за контрактом в батальйон територіальної оборони в/ч А7363 (місто Генічеськ).

Переваги служби в ТРО ЗСУ:

- стабільний робочій графік,

- розташування поруч з домом,

- військові посади за стандартами НАТО J7,

- висока ЗП згідно шатного розпису за зразком НАТО J7,

- збереження робочого місця та середнього окладу за місцем роботи, та пенсії для пенсіонерів.

- соціальні гарантії ЗСУ, медичне обслуговування в шпиталях МО.

ВАЖЛИВО! За законом «Про військовий обов’язок і військову службу» та згідно ч. 3 ст. 119 «Кодексу законів про працю України» за військовослужбовцями запасу, військовиками хто виявив бажання проходити службу за контрактом в силах територіальної оборони зберігається робоче місце та середньомісячний ОКЛАД, (ПЕНСІЯ) за основним місцем роботи, до кінця особливого періоду!

Деталі за телефоном у робочі дні (понеділок-п'ятниця) з 9:00 до 17:00