Період новорічних свят – найулюбленіший час для дітлахів, адже це час коли трапляються дива та здійснюються бажання

Дата: 17.12.2021 19:43

Фото без описуЗ наближенням новорічних свят у кожній оселі починають підготовку до святкування, особливо у тих домівках, де є діти.

Розпочинає  ж новорічний період – День Святого Миколая, який святкується вже цієї неділі. Дякуючи його доброму імені, кожен з нас сьогодні може зробити щасливими діток, і не обов’язково своїх, прийшовши до них з казкою і відзначивши за слухняність та гарне навчання.

Тож, напередодні цього казкового свята, заступник селищного голови Оксана ПОЛУЕКТО, начальник відділу соціального захисту населення, медицини та служба у справах дітей Інна ПАШКО і начальник служби у справах дітей Олена ВЕЛИЧКО завітали до дитячого будинку сімейного типу Пірогів Олени та Сергія, до оселі де безперервно звучать дитячі голоси та сміх. Тут панує атмосфера тепла та щастя, яку створили для  дітей батьки-вихователі Олена та Сергій.

Гості привітали батьків та їхніх дітей з  новорічними та різдвяними святами, побажали родині святкового настрою, сімейного затишку, миру та достатку і подарували дітям солодкі подарунки. Особливо раді солодощам були найменші мешканці цього будинку. У відповідь Мишко розповів гостям віршика, а дівчатка запросили до своєї кімнати, показати фотогалерею, яку вони нещодавно оформили. Тут були зібрані фото, на яких зупинені найкращі миті.

Приємно ходити у гості туди, де панує позитив та дарувати дітям радість!

Вітаємо вас, дорогі діти, зі святом! Зростайте здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість!

Шановні дорослі! Давайте вчитися у наших дітей, наслідувати їх та берегти у собі позитив та радість.