Сьогодні Святий Миколай здійснив святкове турне селами Нижньосірогозької громади. Свято, якого так чекали усі діти – відбулося

Дата: 19.12.2021 18:57

Фото без опису

Миколай мандрував населеними пунктами Нижньосірогозької громади та вітав дітлахів.  Не обійшовся він без помічників, якими стали старости, художні керівники будинків культури, бібліотекарі, діловоди та сільгосптоваровиробники, які здійснюють свою діяльність на території громади.

Так, у Нижньоторгаївському Будинку культури відбулося свято св.Миколая "Миколаю! Миколаю! Всі на тебе ми чекаєм!" та відкриття новорічної ялинки. На святі було понад 50 дітей та дорослих. Всі отримали солодощі, призи та подарунки від Миколая.

Фото без описуФото без опису

У селі Верхні Торгаї свято організувала бібліотекар Слотвінська Альона. Вона  привітала  дітей з Днем Святого Миколая та зіграла з ними тематичну казку.

Фото без описуФото без опису

Фото без описуДолучилися до організації свята директор ТОВ "Промінь-21 " Назаревич Віктор та староста округу Віталій Кривчик, які посприяли у придбанні костюмів та діловод Наталя Пашковська, бібліотекар Слотвінська А. та техпрацівник Висоцька К., які допомогли у придбанні подарунків. Завдяки спільним зусиллям свято вдалося. Діти отримали масу позитивних емоцій та казковий настрій.

У Братському сільському клубі відбулося свято "Їде в гості Святий Миколай". Провели ігри, конкурси Святий Миколай пригостив дітей цукерками. Жителі села вдячні старості Кривчик Віталію  за придбання костюмів, завдяки яким свято було по особливому казковим та створило особливу атмосфнру.

Фото без опису

У Донцовському сільському клубі пройшло свято "Святий Миколай, я тебе чекаю." До дітей завітав Миколай з янголятками, до яких приєдналися Чортик та Зірочка. Вони привітали дітей зі святом та провели  ігрову програму. Діти читали віршики Миколаю, за які отримали солодощі. Кожна дитина, яка була присутня на святі, отримала від Миколая іграшку-Миколайчика, які люб’язно для дітей  надала  директор  ТОВ " Батьківщина-555" Яровенко Тетяна.

Фото без описуФото без опису

Прийшов Миколай і в  Анатолівський сільський клуб, де було проведено свято до дня Святого Миколая. Тут  діти отримали солодкі подарунки та грамоти за найкращу зимову поробку.

Фото без описуФото без опису

У село Новопетрівка завітали працівники Першопокровського сільського клубу та провели свято: «На гостини у наш край, прийшов Миколай».

У селі Першопокровка Миколай завітав до ліцею

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Працівники Степненського сільського клубу для дітей провели концертно- ігрову програм: «Ой хто, хто, Миколая любить». Діток привітав Янгол, який привів у гості Святого Миколая. У ході заходу діти грали у веселі ігри та отримали  солодкі подарунки, за вірші, які вони  розповіли  Миколаю.

Фото без опису

На площі села Новоолександрівка сьогодні відбулось театралізоване дійство: "Миколай іде з небес - буде чудо із чудес", у ході якого діти охоче водили хороводи, танцювали руханки та грали в ігри.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

У селі Верби до організації свята долучилися Вербівська сільська церква та учасниці вокального ансамблю «Вербівчанка». Кожна дитина від Миколая та Янголів отримала подарунки.

Фото без описуФото без опису

Не оминув Святий Миколай і найменших мешканців сіл Верхні Сірогози та Заповітне, яких запросили на свято   Святого Миколая до сільських клубів.

с Верхні Сірогози

с Заповітне

Фото без описуФото без опису

В селі Вільне відбулось театралізоване дійство: " До нас прийшов Миколай" та iгрова програма для дiтей.Долучився до організації свята голова фермерського господарства Микола Дудка.

с Змагання

Фото без описуФото без опису

У селах Дем’янівка та Змагання Миколай ходив вулицями, вітаючи дітлахів зі святом та даруючи подарунки.