Учениця Вербівського ліцею виборола першість в обласному заочному конкурсі журналістських творів

Дата: 23.12.2021 22:42

Фото без описуУчасть творчих школярів Сірогозщини в обласному заочному конкурсі журналістських творів «Погляд юних», організованому   комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України та Дня української державності, сприяла реалізації їх здібностей у сфері журналістської діяльності, формуванню умінь і навичок пошукової та дослідницької діяльності,  розвиткуФото без опису критичного та аналітичного мислення.

Конкурс проводився у двох жанрах журналістики:

• традиційні жанри журналістики (жанри друкованих ЗМІ): замітка, міні-огляд, міні-історія, стаття, нарис, есе;
  • жанри тележурналістики: інформаційне повідомлення, відеозвіт, виступ (монолог в кадрі), телевізійне інтерв’ю, репортаж, телевізійний коментар, бесіда, нарис, замальовка.

За підсумками журі перше місце у конкурсі журналістських творів «Погляд юних» у номінації «Нарис» посіла учениця 8 класу Вербівського ліцею Катерина Василенко. ЇЇ нарис «Віта - жива, активна, енергійна і завжди знаходиться у центрі подій», присвячений діяльності та досягненням редакторці місцевої газети «Червоний промінь» Віті Копенко, відрізняється глибиною розкриття теми, оригінальністю авторського задуму, лаконічністю та ясністю.

Вітаємо з перемогою в конкурсі!   Бажаємо подальшого творчого зростання, нових, не менш яскравих, звершень і злетів!