Привітання селищного голови з Католицьким Різдвом Христовим

Дата: 24.12.2021 20:42

Шановні жителі Нижньосірогозької громади вітаю зі світлим святом Різдва Христового всіх християн західного обряду!

Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки. Її промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку.

Тепло і лагідність цього свята однаково зігрівають усіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать і які погляди поділяють. Тож з цим світлим святом вітаю усіх нижньосірогозців.

З сердечною теплотою бажаю добра і благополуччя, злагоди і любові вашим родинам! Нехай збуваються найзаповітніші мрії.

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги у новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословення увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і братерство.

Зичу всім міцного здоров'я, достатку, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі! Гарних вам і радісних різдвяних свят!

З повагою – селищний голова                         Дмитро Такаджи