У змаганнях VІІ Чемпіонату України з мас-рестлінгу команда Нижньосірогозької громади, сформована з  учнів Нижньоторгаївського ліцею, посіла ІІ загальнокомандне місце! Вітаємо!

Дата: 27.12.2021 13:49

Фото без описуКоманда Нижньосірогозької громади, сформована з  учнів Нижньоторгаївського ліцею (тренер Пилипенко Вадим), взяла участь у VІІ Чемпіонаті України з мас-рестлінгу серед юнаків, дівчат юніорок, юніорів та дорослих, який відбувся 26 грудня у місті Мелітополь Запорізької області.

У змаганнях брали участь 10 команд з трьох областей: Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської, до складу яких входило 80 учасників.

В результаті змагань наші юні спортсмени показали гарні результати та вибороли призові місця.

Так, у категорії «Юнаки та дівчата»:

І місця посіли:  Бурдужа Валентина; Юсупов Іса та Отрохова Олександра

ІІ місця: Мамуладзе Давид; Барило Сергій та Тимоник Тетяна

ІІІ місця: Харченко Михайло; Шмайда Іван; Лисенко Владислав; Кромаренко Дмитро; Кордяк Ілля та Воропай Ольга

V місця: Юсупов Рауф та Юсупов Мурат

VІ місце: Чала Марина.

У категорії «Дорослі»:

ІІ місце посіла Тимоник Тетяна;

ІІІ місце: Отрохова Олександра.

В загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:

І місце виборола команда з села Знаменка Запорізької області;

ІІ місце – команда Нижньосірогозької громади з села Нижні Торгаї;

ІІІ місце – команда з міста Мелітополь Запорізької області.

Команди - переможці були нагороджені кубками та Грамотами Федерації мас-рестлінгу України, учасники – призери - пам’ятними медалями.

Вітаємо команду Нижньосірогозької громади та її тренера з гарними результатами, здобутками та меремогами. Бажаємо нових перемог у спорті та у житті. Будьте здорові, щасливі та благополучні. Нехай удача стане вашою супутницею.