Сьогодні дівоча команда Нижньосірогозької ДЮСШ взяла участь у передноворічному турнірі з футзалу, який проходив у селі Трохимівка Іванівської громади

Дата: 27.12.2021 17:07

Фото без опису27 грудня команда дівчат «Тарпан» Нижньосірогозької ДЮСШ (тренер Вадим Іванюк) взяла участь у передноворічному турнірі з футзалу серед команд дівчат 2007 року народження і молодших, який проходив у селі Трохимівка Іванівської громади.

Крім нашої команди у турнірі брали участь ще три команди:

«Іскра» Іванівської громади;

«Таврія» з міста Нова Каховка;

«Мрія» Каховського району.

Проходили змагання за коловою системою. Кожна з команд зіграла по три гри. У підсумку змагань: переможцем турніру стала команда з Каховського району «Мрія»; друге місце посіла команда з міста Нова Каховка «Таврія»; третє місто – команда Іванівської громади «Іскра» і четверте – команда Нижньосірогозької ДЮСШ «Тарпан».

Усі команди були нагороджені кубками, гравці – пам’ятними медалями відповідного ступеня, а кращим гравцям, яких було визначено у складі кожної команди, пам’ятні призи. Від команди «Тарпан» приз отримала Тетяна Бодрова.  Крім того, всім учасницям команд вручили новорічні солодощі.

Вітаємо наших юних футболісток та бажаємо удачі та більше перемог в майбутніх матчах.