Мешканців громади, які знаходяться на обслуговуванні відділення надання соціальних послуг за місцем проживання привітали з Новорічними святами

Дата: 28.12.2021 10:57

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят за кошти Нижньосірогозької селищної ради комунальною установою «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» було придбано 133 подарункових набори для привітання обслуговуваних відділення надання соціальних послуг за місцем проживання.

Солодкі подарунки з привітаннями від селищного голови соціальні працівники особисто роздали підопічним, та ще раз поздоровили з прийдешніми святами, побажали, насамперед, міцного здоров’я, удачі, достатку, довгоочікуваного миру, стабільності, єдності та впевненості у завтрашньому дні.

Старенькі дякували за проявлену увагу та турботу до них, адже це так необхідно у літньому віці.

Вітаємо з Різдвяними святами, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!