Подарунок під ялинку отримали вчителі загальноосвітніх закладів громади

Дата: 29.12.2021 13:23

Напередодні новорічних свят,  28 грудня, селищний голова Дмитро Такаджи передав нову техніку директорам закладів загальної середньої освіти громади.

А саме, 43 ноутбуки, які Нижньосірогозькій громаді були передані в  рамках проєкту “Ноутбук кожному вчителю”. Завдяки реалізації даного проєкту, який було втілено у  співфінансуванні з селищним бюджетом: опорний заклад Нижньосірогозький ліцей отримав 10 ноутбуків, Першопокровський, Верхньосірогозький, Вільненський, Новоолександрівський та Нижньоторгаївський ліцеї по 5, Вербівський, Верхньоторгаївський, Сірогозький та Новопетрівський ліцеї по 2 ноутбуки.

На теперішній час, коли у зв’язку з карантинними обмеженнями, часто заклади освіти вимушені переходити на дистанційне навчання, ноутбуки стануть у пригоді вчителям і дозволять зробити навчання більш зручним. Адже вся техніка оснащена камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету.