Роз’яснення по ситуації, яка склалася на території громади внаслідок погіршення погодних умов

Дата: 29.12.2021 18:00

Фото без опису

У зв’язку зі складними погодними умовами на території громади сталася надзвичайна ситуація природного характеру, а саме швидкісне обледеніння спричинило пошкодження ліній електропередач, внаслідок чого практично всі населені пункти громади залишились без електропостачання, сталося відключення високовольтних ліній: 35; 10; та 0,4 кВ.

Селищним головою терміново було скликано штаб по ліквідації наслідків негоди, на якому здійснено розподіл зон відповідальності кожної служби і вже з 11-00 28 грудня 2021 року по теперішній час бригади ПАТ «Херсонобленерго» ліквідують наслідки негоди. Разом з Іванівськими підрозділами до робіт додатково залучено Новотроїцькі та Каховські підрозділи разом зі спецтехнікою. На теперішній час працює 7 бригад.

Селищною радою спільно зі спеціалістами КП «КОМСЕРВІС» вирішується питання по аварійному водозабезпеченню жителів громади. залучаються пересувні електрогенератори та запроваджено аварійний графік подачі питної води.

Також виконуються роботи по прибиранню повалених дерев і гілок та по утриманню в належному стані доріг.

Шановні жителі громади!

Просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалася та перечекати тимчасові незручності.

Дякуємо за порозуміння.