ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Про проведення конкурсу на здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Нижньосірогозької СТГ

Дата: 06.01.2022 13:03

Фото без опису

Нижньосірогозька селищна рада відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про оприлюднення  проекту рішення Нижньосірогозької селищної ради «Про проведення конкурсу на здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Нижньосірогозької селищної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу до нього на офіційному веб-сайті Нижньосірогозької селищної ради https://ns-gromada.gov.ua у рубриці «Регуляторна політика» підрубрика «Оприлюднення проєктів регуляторних актів».

Проект рішення Нижньосірогозької селищної ради «Про проведення конкурсу на здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Нижньосірогозької селищної територіальної громади» розроблений з метою забезпечення прозорості проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Нижньосірогозької селищної територіальної громади, забезпечення необхідного рівня та якості пасажирських перевезень відповідно до чинного законодавства України.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акту приймаються протягом 30 днів з дня його оприлюднення в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою:

Сектор містобудування, архітектури, капітального будівництва та інфраструктури Нижньосірогозької селищної ради, 74701, вул.Садова, буд. 7, смт Нижні Сірогози, Генічеський район, Херсонська область, E-mail: mistobud-nsir@ukr.net .