Жителі Сірогозщини разом відсвяткували Святвечор

Дата: 06.01.2022 18:44

Фото без описуСьогодні, на площі, біля Головної ялинки громади господар із господинею вітали місцевих мешканців з прийдешнім святом світлого Різдва. Завітали на свято й колядники та артисти з колядками і піснями.

Різдво – це свято, якому радіють усі і яке не знає кордонів, ні в часі, а ні в просторі, а ні в віці.

Тож театралізоване дійство, влаштоване за українськими традиціями, повністю передавало святковий настрій присутнім гостям та  створило затишну, домашню, сімейну, радісну, світлу, теплу і душевну атмосферу.

Шановні жителі громади, нехай Святий Вечір принесе у ваш дім добро, любов, щастя та надію. Ми бажаємо вам миру та світла. Щоб ваші сім’ї були щасливими, справи – успішними, а здоров’я – міцним!

З Різдвом Христовим!