Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу із земельних питань

Дата: 13.01.2022 08:24

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Нижньосірогозька селищна ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи Нижньосірогозької селищної ради - спеціаліста І категорії відділу із земельних питань.

Умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії  відділу із земельних питань  Нижньосірогозької селищної ради

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Нижньосірогозької селищної ради такі документи:

• заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленим законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову  картку форми П 2ДС;
  • дві фотографії розміром 4 х 6 см;
  • копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному                        веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

• копію сторінок паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • копію трудової книжки.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної  посади:

Громадянство України, вища  освіта  відповідного професійного  спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним   рівнем спеціаліста,  бакалавра.

Без вимог до стажу роботи.

Повинен знати: Конституцію  України;  закони України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу  в  органах  місцевого  самоврядування",  "Про державну службу",  "Про засади запобігання та протидії корупції", інші закони України з питань організації та діяльності   органів  місцевого    самоврядування;    укази    та розпорядження   Президента   України,   постанови  Верховної  Ради України,  постанови та розпорядження Кабінету  Міністрів  України, інші підзаконні нормативно-правові акти;  інструкцію з діловодства у   відповідному   органі   місцевого   самоврядування;    правила внутрішнього   трудового  розпорядку;  правила  ділового  етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки;  основні  програми роботи на комп'ютері; державну мову.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам, які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-в інших випадках, установлених законами.

Основними обов’язками працівника на цій посаді є:

Здійснення контролю за використанням  та охороною земель комунальної та державної власності, додержанням землевласниками та землекористувачами земельного та екологічного законодавства, встановленого режиму використання земельних ділянок до їх цільового призначення та умов надання.

Приймання та реєстрація заяв з питань землекористування.

Організація і ведення земельно-кадастрової документації.

Здійснення ведення реєстру всіх договорів оренди на земельні ділянки комунальної власності селищної ради.

Здійснення підготовки матеріалів для оформлення договорів оренди.

Здійснення ведення обліку всіх наявних договорів оренди на землі комунальної власності територіальної громади.

Здійснення на землях комунальної власності моніторинг земель, організація здійснення заходів щодо відновлення корисних властивостей земельних ділянок.

Приймання участі у вирішенні земельних спорів у порядку, встановленим законом.

Видача довідок про наявність/відсутність особистого селянського господарства, землі.

Реалізація на території селищної ради державної політику у використанні та охороні земель, проведення земельної реформи, підготовка і подання пропозиції щодо удосконалення законодавства з питань регулювання земельних відносин.

Здійснення на території селищної територіальної громади облік і звітність у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель та подання її у встановлені терміни.

Забезпечення належного ведення діловодства, схоронність документації і майна.

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення.

Виконання інших доручень селищного голови, пов’язаних з діяльністю виконавчого комітету ради.

Вживання заходів щодо припинення корупційних правопорушень, здійснення інформування про такі правопорушення спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, а також взаємодія з даних питань з правоохоронними органами.

Посадовий оклад  спеціаліста І категорії відділу – 4800,00 грн.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за  адресою: вул. Садова,7 , смт. Нижні Сірогози Херсонської області, тел.  для довідок 2-12-53.