Реєстрацію транспортного засобу, заміну посвідчення водія та багато інших послуг відтепер можна замовити у відділі ЦНАП

Дата: 13.01.2022 10:59

Фото без описуВідтепер цілий ряд важливих послуг сервісного центру МВС Ви зможете отримати на території нашої громади.

Мобільні сервісні центри – це автомобілі з сучасним обладнанням, які  їздять по Україні, та надають відповідні послуги.

Якщо раніше щоб зареєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія або отримати його міжнародний тип, подати запит на отримання довідки про відсутність судимостей треба було долати великі відстані, то тепер всі ці послуги самі приїдуть до людей.

Пересувний сервісний центр, оснащений сучасним обладнанням, надаватиме громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів; заміна посвідчення водія; видача міжнародного посвідчення водія; прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

Звертаємо вашу увагу, що виїзд мобільного сервісного центру можливий лише за наявності 15 і більше заявок. Заявки приймаються адміністраторами ЦНАП за номером телефону

099 250 40 71

або при особистому зверненні.

Додаткову інформацію, зокрема щодо порядку отримання послуг та послідовність дій одержувача послуг можна отримати на рецепції ЦНАП.