В селі Верхні Сірогози відбулися громадські слухання на тему погодження проекту містобудівної документації

Дата: 14.01.2022 14:04

В селі Верхні Сірогози Генічеського району Херсонської області 12 січня 2022 року відбулися громадські слухання на тему:

«Про погодження проекту містобудівної документації: детального плану території відносно відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  гр. Мамедову І.Я. та гр. Мамедову Р.І. площею по 2,0000 га в межах населеного пункту с.Верхні Сірогози, Нижньосірогозької селищної ради Генічеського району Херсонської області  по вулиці Миру, між житловими будинками № 22 та № 40 та розділу «Охорона природного навколишнього середовища (стратегічна екологічна оцінка) даного проекту».

Учасники громадських слухань вирішили:

Рекомендувати депутатському корпусу на черговій сесії Нижньосірогозької селищної ради прийняти рішення про затвердження відповідних проєктів містобудівної документації.