Оголошення про тимчасове обмеження руху автомобільного транспорту по вулицях с.Першопокровка 19 січня

Дата: 14.01.2022 14:09

До уваги мешканців та гостей громади!

З метою дотримання громадського порядку під час проведення театралізованого дійства «Від Різдва Христового до Йордану», яке відбудиться 19 січня 2022 року о 10:00 год. на території Першопокровського хуторка буде введено тимчасове обмеження руху автомобільного транспорту по вулицях с.Першопокровка.

19 січня з 9.00 год. на час проведення  дійства буде частково обмежено рух автотранспортних засобів по вул.Миру, а саме під’їзд та заїзд на територію Першопокровського хуторка.

Звертаємо увагу, що для безпечної організації дорожнього руху під час свята визначено місце для паркування автотранспорту, а саме:

проїжджа частина та територія біля адмінбудівлі старостинського округу по вул.Миру.

Шановні мешканці і гості свята!

Звертаємось до Вас з проханням: скеровувати свої транспортні засоби до визначеного місця для паркування і з відповідальністю дотримуватись правил дорожнього руху та підтримувати безпеку на дорозі для всіх її учасників!

Співробітниками поліції буде здійснюватися регулювання дорожнього руху, тож за необхідності Ви можете скористатися їх допомогою.

Запрошуємо усіх на святкування!

Виконавчий комітет селищної ради