Провели перше засідання виконавчого комітету у 2022 році

Дата: 14.01.2022 16:47

Сьогодні, 14 січня, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, на яке було винесено 19 питань, серед яких: схвалення змін та доповнень до селищної програми розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та підвищення організації безпеки дорожнього руху в населених пунктах Нижньосірогозької селищної територіальної громади;  до програми благоустрою населених пунктів Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

Проаналізовано стан забезпечення вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян виконкомом селищної ради за підсумками 2021 року та стан виконавської дисципліни у виконкомі селищної ради по реалізації документів органів влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голови районної державної адміністрації,   розпоряджень селищного голови, рішень виконавчого комітету, службових листів за підсумками роботи в  2021 році

Рішеннями виконкому затверджені  переліки об’єктів для відбування громадських робіт для осіб, які відбувають покарання у виді громадських робіт чи у виді суспільно корисних робіт та для осіб, які відбувають адміністративне стягнення у виді громадських робіт на території Нижньосірогозької селищної територіальної громади в 2022 році.

З початком нового року розпочинається звітування виконавчих органів селищної ради, а саме: керівників відділів, комунальних закладів, установ та підприємств про проведену роботу за минулий рік. Складено графік звітування, згідно якого, вже на першому засіданні виконавчого комітету було заслухано звіти директорів: комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва» Маргарити Тюшки і комунального закладу «Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа»  Ігоря Гладуна про роботу закладів за 2021 рік.

Заслухавши звіти директорів комунальних закладів члени виконавчого комітету одноголосно погодились, що чимала робота проведена з даних напрямків, проведено багато заходів та щороку більше залучається дітей та молоді до занять у гуртках та секціях, працюючих на базі даних закладів.

Присутніми були надані рекомендації щодо подальшого розвитку  закладів та підпорядкованої інфраструктури.