Гостей Нижньосірогозького центру надання соціальних послуг радо зустрічали солодощами, теплим чаєм та чистою хрещеною водою

Дата: 19.01.2022 17:13

Фото без опису19 січня в день свята Водохреща у комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» всіх гостей радо зустрічали солодощами, теплим чаєм та чистою хрещеною водою.

Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан або Водохреща. Саме хрещення означає очищення душі і діла. У церквах святять воду, в прорубах – лід. Після Водохреща всі люди повертаються до своїх осель. Окріплюють свяченою водою хату, весь господарський двір.

Фото без описуФото без описуФото без опису

За прикметами вважали, що якщо на Водохреща день теплий – буде хліб темний. А якщо іде лапатий сніг – то на врожай. Якщо день ясний, сонячний, то хліба цього року будуть чистими та врожайними.

Святковий настрій та гарні емоції для всіх відвідувачів створювали розповідями про традиції та прикмети свята. Щоб водохресне купання не стало причиною серйозних наслідків для здоров’я людини медичною сестрою центру Ольгою Перепросовою надавалися поради та рекомендації.

Ми всім бажаємо в цей святковий день миру, добра, благополуччя.

Хай свята водичка

Скропить Ваші личка