До високошвидкісного оптичного інтернету були підключені 9 населених пунктів громади

Дата: 20.01.2022 14:20

Фото без описуУ 2021 році Нижньосірогозька селищна територіальна громада отримала субвенцію з державного бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до інтернету в сільській місцевості у дев’яти населених пунктах, а саме селах Анатолівка, Братське, Верби, Верхні Торгаї, Вільне, Дем’янівка, Новопетрівка, Першопокровка, Степне.

Завдяки наданій субвенції вдалось успішно реалізувати заходи щодо підключення до інтернету закладів соціальної інфраструктури у вказаних населених пунктах:

• с. Анатолівка (гімназія, дитячий садок, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • c. Братське (школа-садок, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • c. Верби (ліцей, дитячий садок, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • с. Верхні Торгаї (гімназія, дитячий садок, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • с. Вільне (ліцей, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • с. Дем’янівка (гімназія, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • с. Новопетрівка (ліцей, дитячий садок, будинок культури, бібліотека та ФАП);
  • с. Першопокровка (ліцей, дитячий садок, будинок культури, бібліотека, ФАП та будинок-інтернат для людей похилого віку);
  • с. Степне (ліцей, дитячий садок та ФАП).

Також жителі цих населених пунктів мають можливість підключити широкосмуговий інтернет і у власних домівках.

Провайдер, який здійснював роботи з підключення даних об’єктів до інтернету, був обраний через систему Prozorro, а за результатами торгів роботи з підключення виконало ПП "Цифрові комунікації".

Таким чином, на сьогодні мешканці усіх дев’яти сіл мають доступ до широкосмугового високошвидкісного інтернету.

До слова, субвенцію Нижньосірогозька селищна територіальна громада отримала в рамках проекту «Інтернет-субвенція», що реалізовується Міністерством цифрової трансформації України.