Як подати заявку на виплату за програмою єПідтримка

Дата: 21.01.2022 10:31

Президентом України ініційовано програму підтримки бізнесу, який найбільше постраждав під час карантину. Держава вдячна тим людям, які вакцинувались, і пропонує за рахунок коштів, наданих за участь у кампанії вакцинації, підтримати бізнес зі сфери культури, спорту, перевезень, які найбільше постраждали під час карантину.

Проєкт реалізують Мінекономіки, Мінкульт, Нацбанк та Кабінет Міністрів України. Команда Мінцифри розробляє технічну частину реалізації ініціативи Президента, щоб українці змогли отримати допомогу якомога зручніше і швидше.

Як подати заявку на виплату за програмою єПідтримка: Оформте спеціальну картку єПідтримка в одному з банків-партнерів. Оформлення картки безоплатне як онлайн, так і офлайн у відділенні банку. Використати вже наявний рахунок неможливо. Зазначимо, що лише оформлення картки не дорівнює поданню заявки на отримання виплати.

Заявку потрібно подати саме в застосунку Дія, тож завантажте його та авторизуйтеся.

Переконайтеся, що у вас є «зелений» COVID-сертифікат про повну вакцинацію. Зверніть увагу, що паперовий сертифікат, отриманий від сімейного лікаря, не підходить для отримання виплати. Отримати COVID-сертифікат у застосунку Дія зараз можна як з ID-карткою, так і з паспортом-книжечкою.

Зайдіть у розділ Послуги та виберіть єПідтримку.

Виберіть для виплати картку єПідтримка. Очікуйте зарахування коштів від Мінекономіки протягом робочих 10 днів.