Флешмоб «З Україною в серці» в комунальній установі «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг»

Дата: 21.01.2022 15:49

Фото без опису21 січня 2022 року відвідувачі відділення соціальної роботи комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» стали учасниками святкового флешмобу «З Україною в серці». На одному урочисто оформленому плакаті всі бажаючі мали змогу залишити побажання Україні. Соборній. Вільній. Самостійній.

День Соборності України – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Цього дня прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулася рівно на рік раніше 22 січня 1918 року – прийняття ІV Універсалу Центральної ради, яким проголошувалася повна незалежність Української Народної Республіки.

Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, заходи, що проводяться 22 січня, покликані привернути увагу саме до незалежності та єдності нашої держави.

Тільки разом ми збережемо Незалежність.

У цей знаменний день ми щиро зичимо усім міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Ми всі одна сім’я,

Єдина ми родина –