Віталія Кривчика затверджено на посаді заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Дата: 27.01.2022 13:09

Фото без описуТаке рішення було прийняте сьогодні, 27 січня, депутатами селищної ради під час пленарного засідання. Кадрові зміни відбулися у зв’язку з припиненням повноважень заступника Нижньосірогозького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергія Дашковського та переведенням його на іншу посаду.

Депутати ж селищної ради підтримали кандидатуру, яку було запропоновано селищним головою Дмитром Такаджи на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Кривчика, який працював на посаді старости Нижньоторгаївського старостинського округу, і за час служби зарекомендував себе як дисциплінованого та ініціативного працівника з організаторськими здібностями. Також прийнято рішення про дострокове припинення його повноважень на посаді старости Нижньоторгаївського старостинського округу.

Після призначення Віталія Кривчика, вже як заступника Нижньосірогозького селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, було включено заступником голови виконкому до складу виконавчого комітету Нижньосірогозької селищної ради