Затверджено загальний список осіб із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують поліпшення житлових умов та орієнтовну потребу в коштах, необхідних для придбання їм житла

Дата: 28.01.2022 14:58

Фото без опису28 січня заступник селищного голови Оксана Полуекто провела засідання місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У ході роботи членами комісії було розглянуто питання про визначення потреби на 2022 рік вФото без опису субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за напрямами; про формування та затвердження загальних списків дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема дітей з інвалідністю, Фото без описущо перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та орієнтовної потреби в коштах, необхідних для придбання житла. За результатами визначено потребу в субвенції за напрямом - виплата грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Затверджено загальний список дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, зокрема дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, віком від 16 до 23 років у кількості 41 особи та орієнтовну потребу в коштах, необхідних дляФото без опису придбання житла (шляхом виплати грошової компенсації) у розмірі 17 766 742,0 грн. Затверджено загальний список осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, зокрема, дітей з інвалідністю, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, віком від 23 років до 35 років у кількості 14 осіб та орієнтовну потребу в коштах, необхідних для придбання житла (шляхом виплати грошової компенсації) у розмірі 3 583 624,80 грн.