Соціальні працівники перевірили якість надання фізичними особами соціальних послуг з догляду

Дата: 01.02.2022 17:13

Фото без описуЗ метою захисту прав та законних інтересів  осіб з інвалідністю та осіб похилого віку, визнаних в установленому законом порядку недієздатними, протягом січня 2022 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснено 28 перевірок якості  надання фізичними особами соціальних послуг з догляду, про що складено відповідні акти.

Встановлено, що всі підопічні забезпечені допомогою в самообслуговуванні (дотримання особистої гігієни, рухового режиму, годування за необхідності), пересуванні в побутових умовах, веденні домашнього господарства (закупівля і доставка продуктів харчування, ліків та інших товарів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів, прання білизни, дрібний ремонт одягу), в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами  (виклик лікаря, працівників комунальних служб).

Подібні перевірки дозволяють особам з інвалідністю та особам похилого віку відчувати свою значимість для громади та турботу місцевої влади щодо забезпечення задоволення їхніх потреб.