Працівники КУ «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснили плановий виїзд до села Верхні Сірогози

Дата: 03.02.2022 16:38

Фото без опису02 лютого 2022 року представниками комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» з метою перевірки якості надання соціальних послуг був здійснений плановий виїзд до села Верхні Сірогози та обстежені дільниці трьох соціальних робітників, які надають послуги догляду вдома 18 громадянам.

Відвідано 14 підопічних. Здійснено обстеження умов проживання, перевірку якості та своєчасності надання соціальних послуг, дотримання графіка відвідування підопічних, проведено хронометраж робочого часу.

Перевіркою встановлено, що соціальні робітники виконують свої функціональні обов’язки, надають підопічним послуги відповідно до визначеної групи рухової активності, а саме: допомагають при розпалюванні печей, піднесенні вугілля та дров, закуповують продукти, ліки, прибирають у будинку та на подвір’ї, готують їжу, перуть і прасують, сплачують комунальні платежі, роблять косметичний ремонт приміщень, тощо.

За результатами виїзду соціальним робітникам надано відповідні рекомендації щодо подальшої роботи та покращення якості надання соціальних послуг.