Учениця Нижньоторгаївського ліцею виборола першість у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика

Дата: 04.02.2022 13:56

З метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді щорічно проводиться Міжнародний конкурс з української мови  імені Петра Яцика. У закладах освіти Нижньосірогозької селищної ради у листопаді 2021 року були проведені І та ІІ етапи Конкурсу. 26 січня 2022 року відбувся ІІІ (обласний) етап XXII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів, учнів ЗПТО та студентів закладів вищої і фахової передвищої освіти Херсонської області.

Через епідеміологічну ситуацію конкурс проходив в онлайн-режимі на платформі Zoom за завданнями, підготовленими  Комунальним вищим  навчальним закладом  «Херсонська академія неперервної освіти».  У ІІІ етапі конкурсу від закладів освіти Нижньосірогозької громади взяли участь 4 учнів. Серед 136 учасників - здобувачів  освіти 3 – 11 класів ЗЗСО області журі визначило 27 переможців. Одним із них стала Юлія РАДИШ, учениця 7 класу Нижньоторгаївського ліцею Нижньосірогозької селищної ради, яка нагороджена Дипломом  ІІІ  ступеня. Вітаємо переможницю та її вчительку української мови Світлану Вікторівну СИДОРЕНКО і  щиро бажаємо Юлії успіху, гарних результатів  у  IV (фінальному)  етапі  ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!