Сьогодні на Сірогозщину з робочим візитом завітав народний депутат України Володимир Іванов

Дата: 04.02.2022 15:50

Фото без описуПід час робочої поїздки він зустрівся з керівництвом селищної ради та ознайомився із загальним станом справ в громаді, обговорили реалізовані за час існування громади проєкти та поцікавився планами на найближчий час.

Селищний голова Дмитро Такаджи разом з секретарем селищної ради, заступниками поділилися проблемами, які існують в громаді та які кроки здійснено для їх вирішення.

Заручившись підтримкою народного обранця представили увазі гостей наявну проєктно-кошторисну документацію та розповіли про документацію, яка на даний час замовлена і найближчим часом буде виготовлена.

Під час спілкування помічники-консультанти народного депутата Алла Перфецька та Артур Фомін розповіли про наявні державні програми, які фінансуються державою та по яким з них є можливість реалізувати проєкти місцевого значення.

Серед обговорених питань обговорили й можливість здійснення ремонту доріг та водопровідних мереж із залученням коштів обласного та державного бюджетів.