Здоровий спосіб життя – простий шлях до довголіття

Дата: 07.02.2022 16:24

Фото без описуУ рамках співпраці фахівцем комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» Інною ГАНЖОЮ спільно із начальником Генічеського районного сектору №2 філії державної установи «Центр пробації» в Херсонській області Родіоном ПШЕНИЧНИМ 03 лютого проведено лекцію для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, на тему: «Здоровий спосіб життя – простий шлях до довголіття.

У ході групової роботи було роз’яснено поняття «Здоров’я» та обговорено наскільки важливо вести здоровий спосіб життя для збереження власного здоров’я. У ході  спілкування, присутнім було роз’яснено про негативний вплив шкідливих звичок на організм людини. Особливу увагу було приділено взаємозв’язку між зловживанням алкогольними напоями та вчиненням правопорушень.

По закінченню заходу надавались індивідуальні консультації з питань, які цікавили учасників. Усі отримали інформаційно-просвітницькі листівки на тему: «Твоє здоров’я в твоїх руках»; «12 корисних звичок для здорового імунітету».