Вітаємо збірну команду Нижньосірогозької громади з мас-рестлінгу за зайняте ІІ загальнокомандне місце у VІІ Кубку України з мас-рестлінгу серед юнаків, дівчат юніорок, юніорів та дорослих

Дата: 14.02.2022 13:36

Фото без опису

13 лютого команда Нижньосірогозької громади, сформована з  учнів Нижньоторгаївського ліцею (тренер Пилипенко Вадим), взяла участь у VІІ Кубку України з мас-рестлінгу серед юнаків та дівчат 15-16 років; юніорок та юніорів 18-21 років, а також дорослих 17+, який відбувся  у місті Мелітополь Запорізької області.

У змаганнях брали участь 8 команд із трьох областей: Херсонської, Запорізької та Дніпропетровської, до складу яких входило 86 учасників.

В результаті:

І місце посіла команда з міста Кам'янсько-Дніпровськ Василівського району Запорізької області;

ІІ місце виборола збірна Нижньосірогозької громади;

ІІІ -  команда з міста Дніпро.

Наші спортсмени показали гарні результати та вибороли призові місця, зокрема:

І місця посіли: Бурханов Ісмаіл та Тимоник Тетяна

ІІ місця: Юсупов Мурат; Качалов Микола; Отрохова Олександра та Головьонкіна Маргарита

ІІІ місця: Качалова Світлана; Шмайда Іван; Юсупов Іса; Харченко Михайло; Бурдужа Валентина; Воропай Ольга та Солоненко Наталія

ІV місце: Чала Марина

V місця: Мамуладзе Давид та Мітянська Діана.

На урочистій церемонії нагородження командам - переможницям були вручені кубки та Грамотами Федерації мас-рестлінгу України, учасникам – призерам - пам’ятні медалі.

Вітаємо команду Нижньосірогозької громади та її тренера з гарними результатами, здобутками та перемогами. Бажаємо здоров’я, щастя та благополуччя, подолання нових висот у спорті.