Сьогодні, 16 лютого, відбулося засідання позачергової ХVІІ сесії Нижньоірогозької селищної ради

Дата: 16.02.2022 13:08

Фото без описуНа порядку денному чотири питання, а саме: про внесення змін до селищної програми організаційного та фінансового забезпечення проведення в громаді заходів, пов’язаних з допризовною підготовкою юнаків, проведення приписки до призовної дільниці і призову громадян України на строкову та контрактну військову службу до Збройних Сил України, забезпечення мобілізаційної підготовки та проведення мобілізації на 2022 рік; звіт щодо виконання бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади за 2021 рік, а також про внесення змін до бюджету Нижньосірогозької селищної територіальної громади на 2022 рік.

Також, з огляду на політичну ситуацію в країні, у ході роботи депутатським корпусом прийнято текст звернення до мешканців громади щодо консолідації зусиль та підтримки загону територіальної оборони.

Прийняття даних рішень забезпечить фінансування оперативного розгортання загону територіальної оборони коштом селищного бюджету.