16 лютого 2022 року відбувся черговий виїзд мультидисциплінарної команди комунальної установи «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» по території смт Нижні Сірогози

Дата: 17.02.2022 13:31

Фото без описуВ ході роботи були надані послуги по розпилюванню та рубці дров двом особам, які перебувають на обліку у відділенні соціальних послуг за місцем проживання.

Обстежено 9 дворів (11 осіб), яким надають послуги соціальні робітники Вікторія АУЛІНА, Наталія ГАВРИЛОВА та Любов ГРИШИНА. Перевірено виконання робітниками функціональних обов’язків та якості надання соціальних послуг, дотримання графіків відвідування підопічних. Встановлено, що соціальні робітники систематично надають весь обсяг соціальних послуг відповідно до груп рухової активності підопічних. Наданими послугами старенькі задоволені, нарікань на роботу соціальних робітників не надходило.