Збірна команда ветеранів 60+ Веселівської та Нижньосірогозької громад зайняли ІІ місце у турнірі з футзалу за Кубок мера, який проходив у місті Приморськ Запорізької області

Дата: 20.02.2022 20:51

Фото без описуСьогодні, 20 лютого, команда ветеранів 60+ Веселівської та Нижньосірогозької громад взяли участь у турнірі з футзалу за Кубок голови Приморської міської ради Кошелевича Олександра, який проходив у місті Приморськ Запорізької області. У складі команди від Нижньосірогозької громади грали: Володимир Москаленко, Василь Філіппов та Олександр Кайфель.

Всього у турнірі за Кубок мера змагалися 4 команди. Крім збірної команди ветеранів 60+ Веселівської та Нижньосірогозької громад, у змаганнях брали участь команди з міст: Приморськ; Мелітополь та Василівка Запорізької області.

Збірна команда, у складі якої грали наші земляки, здобула дві перемоги: з рахунком 5:3 над командою з міста Василівка; з рахунком 6:3 над командою з міста Мелітополь та поступилася господарям з рахунком 5:6.

У підсумку змагань місця розподілилися наступним чином:Фото без опису

І місце – команда з міста Приморськ;

ІІ місце – збірна Веселівської та Нижньосірогозької громад;

ІІІ місце –команда з міста Мелітополь;

ІV місце – команда з міста Василівка.

На урочистій церемонії нагородження командам-призерам та команді-переможниці турніру були вручені Грамоти міського голови міста Приморськ, гравцям – пам’ятні медалі, а команді-переможниці турніру ще й головний приз – Кубок.

Вітаємо наших ветеранів футболу з гарною грою, здобутим призовим місцем та нагородами. Бажаємо міцного здоров’я та ще багато років радувати вболівальників своєю  грою та перемогами.