Директори дошкільних закладів громади обмінялися досвідом щодо сучасних аспектів національно-патріотичного виховання дітей

Дата: 23.02.2022 11:43

Фото без описуДошкільний вік – це період, в якому закладаються основи патріотичного виховання, формується патріотична самосвідомість, громадянська відповідальність особистості дитини.

23 лютого 2022 року під час засідання педагогічного салону директорів закладів дошкільної освіти Нижньосірогозької селищної територіальної громади розглянули питання щодо сучасних аспектів національно-патріотичного виховання у закладі дошкільної освіти та виховання національно-патріотичної свідомості особистості дошкільника.

Обговорили сутність, принципи і засоби ефективної побудови системи національно-Фото без описупатріотичного виховання дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти. Ішлося про осучаснення змісту, форм і методів роботи з дітьми на засадах тісної співпраці селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту, закладів дошкільної освіти та батьків дошкільників і громадськості.

Директори обмінялися думками щодо ефективних шляхів у вирішенні завдань Базового компоненту дошкільної освіти з патріотичного виховання.

Фото без описуСучасна складна ситуація в нашій державі змусила всіх усвідомити: система національно-патріотичного виховання дітей, починаючи з дошкільної ланки, потребує кардинальних змін. Маємо шукати нові підходи, напрями, форми роботи, які відповідатимуть на виклики сьогодення.

Віриться, що майбутнє нашої держави у надійних руках, і ті зернятка поваги до рідного краю, любові до Батьківщини, які педагоги закладів дошкільної освіти сіють щодня, проростуть у благодатному ґрунті.