Оперативна інформація станом на 09-00 за підсумками ранкової наради 01 березня 2022 року

Дата: 01.03.2022 12:01

Всі посадові особи селищної ради працюють в штатному режимі. Спільно з керівниками комунальних підприємств вживаємо заходів по забезпеченню життєдіяльності громади.

На сьогодні всі населені пункти з електроенергією, забезпечені водопостачанням.

Завозу хліба немає, але на повну потужність працює млин місцевого сільгосптоваровиробника. Також рацює хлібопекарня ТОВ «Анатолівське», потужність якої може забезпечити потреби населення села Першопокровка  та сусідніх сіл.

Більшість орендарів земельних паїв здійснюють забезечення мукою пайщиків.

В смт Нижні Сірогози  щоденно  здійснюється підвоз та реалізація борошна з смт Рубанівка.

Швидка допомога, лікарня та сімейні лікарі працюють в штатному режимі.

28 лютого держказначейською службою здійснено виплату на картки заробітної плати працівників освітніх закладів, закладу культури, ветлікарні та лабораторії. На сьогодні планується виплата заробітної плати інших бюджетних установ.

Відділом «Центр надання адміністративних послуг» сьогодні здійснюється прийом документів в ручному режимі.

З 28 лютого 2022 року на території громади введено комендантську годину з 19.00 до 6.00 ранку.

Співробітниками поліції разом із громадськими формуваннями забезпечено патрулювання населених пунктів.

У будинку культури організовано роботу пункту прийому волонтерської допомоги для малозабезпечених.

Шановні жителі громади! просимо всіх зберігати спокій, не панікувати!

Поширення неправдивих чуток, фейкової інформації сприяє паніці та залякує людей. Тож зберігайте спокій та підтримайте тих, хто поруч.