Центр координації волонтерської допомоги інформує

Дата: 04.03.2022 16:41

Фото без опису03 березня 2022 року 10 сімей/осіб вразливих категорій населення скористалися волонтерською допомогою та отримали близько 75 кг різних продуктів харчування?молочні продукти, крупи, борошно, сало, овочі, фрукти тощо).

Фахівці із соціальної роботи комунальної установи "Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг" відреагували на пост старости  Новоолександрівськогось старостинського округу Сергія ДЄЄВА про безкоштовну роздачу молока та долучилися до організації сімей/осіб зазначеної категорії в отриманні  молока. Як результат, 56 сімей/осіб отримали 148 л. молока. Ще фермери та підприємці громади безкоштовно передали 287,5 кг. борошна 32 особам. Також було організовано безкоштовну передачу домашніх яєць родинам в складних життєвих обставинах з с. Верхні Сірогози - 90 штук отримали 9 сімей/осіб.  24 кг. капусти отримали 3 осіб у с. Нижні Торгаї.

Дієву допомогу населенню надають місцеві сільгосптоваровиробники, які забезпечили пайщиків борошном. У Вільненськом та Першопокровському стпростатах працюють пекарні. ФОП Оніщенко Сватлана спілно з ФОП Пшеничним Василем впродовж останніх двох днів вживають заходи по відповленню роботи цеху по випіканню хліба у смт Нижні Сірогози. Відновлено роботу крупорушки, місцеві фермери надали безкоштовно зерно. Після переробки продукцію буде роздано безкоштовно потребуючим.

Дякуємо за небайдужість місцевим підприємцям, сільгосптоваровиробникам та жителям громади, які сьогодні надають допомогу тим, хто цього потребує!

Шановні жителі громади! Хто має можливість надати безкоштовно сільгосппродукцію, продукти харчування та засоби особистої гігієни для потребуючих, а також ті, хто наразі знаходиться у скрутному становищі, телефонуйте за номером телефону: 0689693991.

Тримаймося! В єдності наша сила!