Здійснено безкоштовну роздачу борошна та пшеничної крупи для жителів селища, які наразі знаходяться у найбільш скрутному становищі

Дата: 06.03.2022 09:27

Фото без описуСьогодні, 06 березня 2022 року, біля комунального закладу «Нижньосірогозький центр надання соціальних послуг» здійснено безкоштовну роздачу борошна та пшеничної крупи для жителів селища, які наразі знаходяться у найбільш скрутному становищі.

Роздано 300 кг борошна та 900 кг пшеничної крупи.Фото без опису Роздача тривала майже 3 години.

Очікується надходження ще партії борошна та крупи. Про час та дату роздачі буде повідомлено додатково.

Дякуємо небайдужим сільгосптоваровиробникам, які надали зерно на переробку та тим, хто переробив його на борошно та крупу.