Оперативна інформація станом на 09-00 за підсумками ранкової наради 09 березня 2022 року

Дата: 09.03.2022 10:41

Фото без описуВсі посадові особи селищної ради, комунальних підприємств, установ та відділів працюють в штатному режимі. Спільно продовжуємо вживати заходів по забезпеченню життєдіяльності громади.

Всі населені пункти з електроенергією, забезпечені водопостачанням.

З перебоями, але здійснюється завоз хліба у населені пункти.

На повну потужність працюють млини та крупорушка місцевих сільгосптоваровиробників. Працюють міні-хлібопекарні, потужність яких забезпечують мінімальні потреби жителів окремих сіл та селища.

Більшість орендарів земельних паїв забезпечили борошном пайщиків.

В смт Нижні Сірогози щоденно в магазини здійснюється підвоз та реалізація борошна з смт Рубанівка.

Швидка допомога, лікарня та сімейні лікарі працюють в штатному режимі.

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» працює. Для отримання консультацій звертайтеся за телефоном: 0992504071.

На території громади продовжує діяти комендантська година з 19.00 до 6.00 ранку. Співробітниками поліції разом із громадськими формуваннями по забезпеченню громадського порядку щоденно ведеться патрулювання населених пунктів.

У будинку культури смт Нижні Сірогози та старостатах організовано роботу пунктів прийому волонтерської допомоги для малозабезпечених. Шановні жителі громади! Хто має можливість надати безкоштовно сільгосппродукцію, продукти харчування та засоби особистої гігієни для потребуючих, а також ті, хто наразі знаходиться у скрутному становищі, телефонуйте за номером телефону: 0689693991.

Щодо функціонування телефонів екстрених служб на території НИЖНЬОСІРОГОЗЬКОЇ громади:

ДСНС – Номер 101 не працює. В екстрених випадках телефонуйте - 112 або 2-15-82!!!

102 – нацполіція – не працює;

Номери телефонів для виклику екстренної допомоги:

2-17-95- приймальне відділення Нижньосірогозької ЦЛ;

0552-49-92-26 - центральна диспетчерська м. Херсон. Швидка допомога – працює в цілодобовому режимі. Якщо хтось не може додзвонитися або бригада знаходиться на виїзді – можна доставити хворого власним транспортом – кожному буде надана екстрена медична допомога.

0996535177 - КП «КОМСЕРВІС» - працює цілодобово;

Інтернет провайдери: Простонет, Укртелеком – працюють.

Мобільні оператори зв’язку – Vodafone та Київстар працюють з періодичними перебоями.

Банки не працюють.

Банкомати - не працюють.

Шановні жителі громади! Просимо всіх віднестися з розумінням до складної ситуації, яка існує на теперішній час - зберігати спокій та не панікувати! Підтримайте тих, хто поруч. В єдності наша сила!