Пропонуємо всім долучитися до взаємодопомоги та підтримки один одного шляхом забезпечення лікарськими засобами

Дата: 21.03.2022 10:23

Фото без опису        На жаль, на сьогодні  забезпечення населення медикаментами є дуже болючим та проблемним питанням, аптеки майже спорожніли, здйснити поставку медикаментів не є можливим.

Селищною радою спільно з керівниками комунальних медичних закладів від громади сформована і подана заявка на гуманітарну допомогу – першочергові ліки, але отримати допомогу також на сьогодні  не можемо.

Ми всі разом переживаємо нелегкі часи, тому просимо вас згуртуватись, зараз мусимо об’єднатись та допомагати один одному!

Шановні жителі громади!

Якщо ви маєте ліки, які вам вже не потрібні, або є великі залишки, передавайте їх до КУ «Центр надання соціальних послуг» (смтНижні Сірогози, вулиця Незалежності, 14), (телефон 0689693991), або фельдшерам у селах. Ліки будуть передані тим, хто їх потребує.