Оперативна інформація станом на 09-00 годину 04 квітня 2022 року

Дата: 04.04.2022 16:33

Фото без описуШановні жителі громади! інформуємо, що ситуація за вихідні на території Нижньосірогозької громади залишається без змін. На Сірогозщині наявні блокпости. Доступу до службових приміщень селищної ради немає, так як вони знаходяться під контролем військових РФ.

Селищна рада та комунальні підприємства, заклади працюють у штатному режимі, здійснюючи свої повноваження згідно українського законодавства. Забезпечується безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Всі населені пункти громади забезпечені безперебійним водо- та енергопостачанням.

КП «КОМСЕРВІС» працює в штатному режимі. Працівниками забезпечується надання послуг з водопостачання, водовідведення, збору, вивезення твердих побутових відходів, благоустрою та ліквідації поривів систем водопостачання. Працівники бригади "Благоустрій" працюють по наведенню санітарного порядку та благоустрою в населених пунктах.

Впродовж вихідних внаслідок буревію були пошкоджені лінії електропередач. Енергетики оперативно усували проблеми та відновлювали енергопостачання на території громади.

Газова та автозаправки не працюють.

Аптеки працюють, але доставка медикаментів не здійснюється. Критична ситуація по забезпеченню медичними препаратами.

Швидка допомога – працює в цілодобовому режимі. Якщо хтось не може додзвонитися або бригада знаходиться на виїзді – можна доставити хворого власним транспортом – кожному буде надана екстрена медична допомога.

У закладах загальної середньої освіти громади триває дистанційне навчання.

Автоперевізник ПП “Де-Луко” відновив автобусний рейс за маршрутом Нижні Сірогози — Херсон. Перевезення здійснюється щоденно, крім суботи та неділі. Телефони для попереднього запису та бронювання місць: 068 950 23 94; 066 525 58 16.

Більше доби був відсутній зв’язок мобільних операторів Київстар та Vodafone. На даний час роботу мобільного оператора Vodafone відновлено. Зв’язок мобільного оператора Київстар - відсутній.

Також відсутній інтернет зв’язок провайдера Простонет. Відновлено роботу інтернет провадера Укртелеком.