Оперативна інформація станом на 09-00 годину 06 квітня 2022 року

Дата: 06.04.2022 10:09

Шановні жителі громади! Доводимо до вашого відома, що на території Нижньосірогозької територіальної громади наявні блокпости та перебувають військові РФ.

Забезпечується безперебійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

Всі населені пункти громади забезпечені безперебійним водо- та енергопостачанням.

Відсутній зв’язок мобільних операторів  Київстар та з перебоями працює Vodafone. Відсутній інтернет зв’язок Простонет. Укртелеком працює з перебоями.

На території громади продовжує діяти комендантська година з 21.00 до 6.00 години ранку.  В нічний час громадськими формуваннями по забезпеченню громадського порядку здійснюється патрулювання населених пунктів громади.

Інформуємо про роботу телефонів екстрених служб в громаді:

Телефон ДСНС   101 - працює;

Телефон для виклику екстреної допомоги – 103 працює;

Телефон  приймального відділення Нижньосірогозької ЦЛ 2-17-95 – працює; 0996535177 - КП «КОМСЕРВІС» - працює цілодобово.

Працюють телефони «гарячої» лінії Нижньосірогозького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Херсонській області – (05540) 21606 та 0661196473 – працюють;

Для отримання консультацій адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» звертайтеся за телефоном: 0992504071.

Функціонує пункт прийому волонтерської допомоги, телефон:  0689693991.

Шановні земляки, бережіть себе, своїх близьких, допомагайте один одному, попіклуйтеся про сусідів та односельців, які потребують допомоги. Тримаймося.