Херсонська обласна державна адміністрація інформує про те, що зроблено24 вересня👇, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину.

Дата: 25.09.2023 22:54

Фото без описуДля відновлення світла на Херсонщині працює 6 бригад – це 25 робітників та 6 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Нововоронцовку, Високопілля, Велику Олександрівку, Херсон, Комишани та Білозерку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 55 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 5 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 115 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 99 084,6 гектарів територій, з них 83 252 гектари – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 100,5  тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 32 людини, з них – 4 дитини.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 750 продуктових наборів, 3500 буханок хліба, 16500 літрів питної води та 1500 банок консерви. Також людям передали 7 ОСБ - листів.

Працюємо далі!

Офіційний сайт Херсонської ОДА