20 жовтня Уряд України вніс зміни до Правил дорожнього руху. Що зміниться?

Дата: 26.10.2023 20:48

Фото без опису📌 Введена практика постійного застосування денних ходових вогнів. Раніше денні ходові вогні (а в разі їх відсутності — ближнє світло фар) повинні були бути увімкнені у світлу пору доби поза межами населеного пункту з 1 жовтня по 1 травня. Тепер такий часовий проміжок відмінено.

📌 Забороняється перевозити дітей, зріст яких менше 150 см, у транспортних засобах без використання дитячих утримуючих систем, що дають змогу пристебнути дитину за допомогою ременів безпеки, передбачених конструкцією цього транспортного засобу.

📌 Також на автомагістралях і дорогах для автомобілів забороняється зупинка поза спеціальними місцями для стоянки, позначеними дорожніми знаками 5.42.1, 5.42.2, 5.42.3, 5.43 або 6.15.

Зміни здебільшого зумовлені необхідністю наближення законодавства України до законодавства ЄС.

МВС України