Дата: 26.10.2023 20:56

Фото без описуЯк мова впливає на формування національної ідентичності? Яку роль вона відіграє в історії України? Як впливає на безпеку? Про це все поговоримо вже 27 жовтня 👇

До Дня української писемності та мови МОН у партнерстві з Уповноважений із захисту державної мови та Всеукраїнським рухом Єдині проведе форум «Українська — мова перемоги!». Подія відбудеться за інформаційної підтримки групи «1+1 media» в межах проєкту «Плюсуй українську».

📌 Мета форуму — на загальнодержавному рівні обговорити потребу формування спільної ідентичності, культурну дипломатію та важливість збереження мови серед українців, які через повномасштабне вторгнення перебувають за кордоном.

Ґрунтуючися на змісті дискусій, разом створимо «дорожню мапу» зі збереження й розвитку мови та культурного генетичного коду нації, яка стане дороговказом для спільних дій громадськості та держави.

Щоби потрапити на захід, потрібно заповнити анкету: bit.ly/3tTHxwz

Також ви можете доєднатися до онлайн-трансляції форуму 27 жовтня о 10:00 за покликанням: bit.ly/3s81RKo

Приєднуйтеся!