Довгоочікувана новина для громадських організацій, які підтримують ветеранів. Український ветеранський фонд Мінветеранів та ІСАР Єднання запускають новий конкурс — #Варто: Єднання.

Дата: 29.10.2023 19:30

Фото без опису2,5 млн грн — таку суму фінансової підтримки зможуть отримати переможці конкурсу.

Де і коли про все дізнатися? Запрошуємо почути всі деталі:

🕚 31 жовтня об 11:00,

📍 Медіацентр Україна-Укрінформ (вул. Богдана Хмельницького, 8/16)

📌 Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/yoS7qA436bSN9C747

Формат: наживо чи онлайн. Прямий ефір ви зможете побачити у соцмережах УВФ, ІСАР Єднання та Media Center Ukraine

Участь у заході візьмуть:

▪️ Руслана Величко — в.о. Виконавчої директорки Українського ветеранського фонду Мінветеранів

▪️ Володимир Шейгус — виконавчий директор ІСАР Єднання

▪️ Олексій Тарабукін — радник з комунікацій Міністра у справах ветеранів

Ви — те надійне плече, яке робить сильних сильнішими? Тоді ми готові вам у цьому допомогти.

🔵 Програма конкурсів «ВАРТО: ЄДНАННЯ» фінансується за кошти державного бюджету через Український ветеранський фонд Мінветеранів. Дофінансування здійснюється за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Український ветеранський фонд Мінветеранів Isar Ednannia Media Center Ukraine