ВІДНОВЛЕНО ДОСТУП ДО РЕЄСТРУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (РТГ)

Дата: 16.11.2023 20:34

Фото без опису14 листопада 2023 року Відділом ЦНАП Нижньосірогозької селищної ради відновлено доступ до Реєстру Нижньосірогозької селищної територіальної громади, з 16 листопада 2023 року розпочато діяльність відділу ЦНАП Нижньосірогозької громади в обмеженому форматі на базі Координаційного центру допомоги ВПО з Херсонської області (Херсонський ХАБ) у м.Івано-Франківськ.

Мешканці Нижньосірогозької селищної територіальної громади відтепер можуть отримати наступні адміністративні послуги:

-видача витягу з реєстру територіальної громади;

-видача довідки про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;

-зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання;

- видача довідки про перебування (не перебування) на квартирному обліку;

- внесення змін до інформації в Реєстрі територіальної громади;

- видача громадських характеристик на громадян;

- внесення змін (доповнень) до рішень сесії сільської, селищної, міської ради (сільського, селищного міського голови);

-реєстрація повідомлення про пошкоджене або зруйноване власне нерухоме майно внаслідок військової агресії (до адміністратора ЦНАП можуть звертатися заявники незалежно від їх місця реєстрації).

З часом перФото без описуелік адміністративних послуг буде доповнюватиметься, після отримання доступів до відповідних державних реєстрів.

Інформація з РТГ автоматично пов’язана з додатком ДІЯ, який створений для зручності громадян, у разі, необхідності отримати інформацію не відвідуючи для цього будь які установи.

Якщо народилася дитина або ж хтось помер радимо, обов’язково, звернутися за консультацією та зробити відповідні зміни у РТГ.

Якщо необхідно оформити паспорт громадянина України (у формі ІД) в тому числі дитині чи паспорт громадянина України для виїзду за кордон звертайтеся спочатку до ЦНАП, щоб звірити дані, бо інформація має міститися в РТГ,  а вже потім до відповідного підрозділу ДМС України.

Для того, щоб актуальна інформація була доступною, звертайтеся до адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Нижньосірогозької селищної ради.

Надання адміністративних послуг відбуватиметься згідно затвердженого графіка та за попередньою домовленістю:

м.Івано-Франківськ, вул. Січових стрільців, 13, 4-й поверх, офіс 9;

Пн-пт з 09:00 до 17:00.

Телефон для довідок, консультацій та прийому звернень: 0665494721 (також працює Viber, Telegram)  та листування  через email:   cnap.nselrada@ukr.net