UPSHIFT Україна шукає молодь, яку хвилюють проблеми у сфері ментального здоровʼя і яка хоче створити ціннісний проєкт про допомогу іншим та собі.

Дата: 22.11.2023 20:17

Фото без описуДля участі потрібно зробити 4 кроки:

▪️ сформувати команду з 3-5 учасників;

▪️ визначити відповідальну людину, яка буде вести комунікацію від імені команди та заповнить форму для відбору;

▪️ визначити та описати у заявці проблему, що стосується ментального здоров’я та турбує команду;

▪️ заповнити форму для реєстрації за посиланням: https://ee-eu.kobotoolbox.org/x/rmJxwvcP

➡️ Дедлайн подачі заявки: 30 листопада.

ℹ️ Хвиля програми UPSHIFT, присвячена темі ментального здоров'я, реалізується ГО "СКЦ «Задзеркалля»" у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? — ініціативи першої леді Олена Зеленська, за експертної та аналітичної підтримки Координаційний центр КМУ / Mental Health UA.

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса