Оголошено IV Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності

Дата: 24.11.2023 21:08

Фото без опису🔹Цьогоріч минуло 10 років з початку Революції Гідності – події, що змінила хід історії України. Адже саме на Майдані українське суспільство потужно заявило про власний цивілізаційний вибір творити майбутнє країни у спільноті вільних демократичних європейських держав.

☝️З нагоди 10 річниці Революції Національний музей Революції Гідності • Maidan Museum проводить конкурс. Його мета заохотити студентів вишів до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного та культурного життя.

📆Для участі у конкурсі необхідно до 1 лютого 2024 року подати заявку та своє наукове дослідження, пов’язане з темою Конкурсу.

Детальніше про конкурс та умови участі🔗

Міністерство культури та інформаційної політики України