Благодійники з Project HOPE продовжують підтримувати Херсонщину.

Дата: 03.02.2024 19:16

Фото без описуПредставники міжнародної організації на чолі з регіональним директором по Східній Європі та керівником представництва в Україні Джорджіо Тромбаторе завітали та директором з політики та адвокації Jed Meline завітали у Херсон, щоб обговорити першочергові потреби.

Зустрівся з делегацією заступник голови Херсонської ОВА Ярослав Шанько.

Зокрема, говорили про ситуацію в регіоні, допомогу та подальшу співпрацю в сфері охорони здоров’я.

Не дивлячись на постійні загрози обстрілів, волонтери організації виїжджають навіть до найвіддаленіших населених пунктів. Забезпечують громади продуктовими наборами, водою, паливом, ліками, медичним обладнанням та спецавтівками.

Цього разу нараду перервав потужний вибух. російські військові вдарили по центру міста КАБом. Це чергова терористична атака на мирне населення.

Але навіть за таких обставин вдалось сформувати подальші кроки співпраці. Дякуємо нашим партнерам за продуктивну зустріч та системну підтримку.

Херсонська обласна державна адміністрація