Мультфільм для дітей та підлітків «Як бути в безпеці в інтернеті?»

Дата: 06.02.2024 18:32

Фото без опису

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день безпечного інтернету. За даними організації WeProtect, у 2023 році сексуальна експлуатація та насильство над дітьми в інтернеті продовжило зростати як за масштабами, так і за методами. Кількість повідомлень про сексуальне насильство над дітьми, проаналізованих Національним центром допомоги зниклим та експлуатованим дітям (NCMEC), зросла на 87% з 2019 року.

ГО #stop_sexтинг підготувала адаптацію мультфільму для дітей та підлітків «Як бути в безпеці в інтернеті?» від організації Amaze.org.

Інтернет - це чудове місце для вивчення нового, але для безпечного використання мережі корисно вивчати правила безпеки онлайн. Серед основних порад можна виділити: обережність щодо надання особистої інформації онлайн, звітування про тих, хто змушує почуватися незручно або небезпечно в інтернеті, і вивчення налаштувань конфіденційності. Це відео є адаптацією Amaze.org. Усі права належать Amaze.org.